Kontakt2019-03-27T16:44:42+00:00

Kontakta
Arkitektgruppen GKAK

Kontakta oss gärna! Du är varmt välkommen att kontakta oss om du har frågor om verksamheten eller vill veta mer om vad vi erbjuder.

Kontakta

Våra kontor

Se våra

Lediga tjänster

David
Koolmeister

Kreativ Ledare Norrköping
Arkitekt MSA

010-516 26 28
david.koolmeister@gkak.se

Johan
Skoog

Kontorschef Ludvika/Borlänge
Byggnadsingenjör SBR

010-516 27 14
johan.skoog@gkak.se

Lena
Josefsson

Kontorschef Stockholm
Arkitekt SAR/MSA

010-516 26 19
lena.josefsson@gkak.se

Albin
Grind

Planeringsarkitekt MSA

010 – 516 27 32
albin.grind@gkak.se

Bengt Groschopp

Arkitekt SAR/MSA

070-570 67 10
bengt.groschopp@gkak.se

Berna Cakmak Klingberg

Arkitekt MSA

010-516 27 30
berna.cakmak@gkak.se

Britt
Andersson

Arkitekt SAR/MSA

010-516 26 98
britt.andersson@gkak.se

Calle Israelsson

Byggnadsingenjör

010-516 27 18
calle.israelsson@gkak.se

Edward
Eriksson

Arkitekt

010-516 27 33
edward.eriksson@gkak.se

Emma
Larsson

Byggnadsingenjör
Föräldraledig

010-516 26 21
emma.larsson@gkak.se

Filip
Thaning

Arkitekt SAR/SIR/MSA

010-516 26 94
filip.thaning@gkak.se

Jan
Frisk

Byggnadsingenjör

010-516 27 11
jan.frisk@gkak.se

Lena
Pettersson

Byggnadsingenjör

010-516 27 15
lena.pettersson@gkak.se

Magnus Holmgren

Arkitekt SAR/MSA,
Produktvisningar Norrköping

010-516 26 16
magnus.holmgren@gkak.se

Marcus
Olhans

Arkitekt SAR/MSA
Inredningsarkitekt SIR/MSA

010-516 27 12
marcus.olhans@gkak.se

Marcus Sundberg

Byggnadsingenjör
Cert. KA

010-516 27 25
marcus.sundberg@gkak.se

Marie-Louise Mattsson

Inredningsarkitekt

010-516 26 25
m-l.mattsson@gkak.se

Nora Abrahamsson

Byggnadsingenjör

010-516 26 92
nora.abrahamsson@gkak.se

Patricia
Abineno

Arkitekt MSA

010-516 26 18
patricia.abineno@gkak.se

Pontus
Viklund

Byggnadsingenjör

010-516 26 15
pontus.viklund@gkak.se

Robert Johansson

Byggnadsingenjör

010-516 27 13
robert.johansson@gkak.se

Sabina Karjalainen

Arkitekt MSA

010-516 27 19
sabina.karjalainen@gkak.se

Sandra Lundberg

Arkitekt MSA
Certifierad Miljöbyggnadssamordnare

010-516 26 97
sandra.lundberg@gkak.se

Sinem
Özalp

Inredningsarkitekt MSA
Visualiserare

010-516 27 31
sinem.ozalp@gkak.se

Sofia
Sjöberg

Byggnadsingenjör

010-516 27 17
sofia.sjoberg@gkak.se

Staffan Törnberg

Arkitekt SAR/MSA

010-516 26 93
staffan.tornberg@gkak.se

Tim
Andersson

BIM-strateg
Byggnadsingenjör

010-516 26 12
tim.andersson@gkak.se

Tove
Söderström

Arkitekt SAR/MSA
Föräldraledig

010-516 26 17
tove.soderstrom@gkak.se

Victoria Sehlstedt

Arkitekt MSA

010-516 26 23
victoria.sehlstedt@gkak.se

Viktoria Berntsson

Byggnadsingenjör
Cert. sakkunnig av tillgänglighet

010-516 26 14
viktoria.berntsson@gkak.se

Våra kontor

Norrköping

Arkitektgruppen GKAK AB
Org.nummer: 556075-4268

Besöksadress:
Västgötegatan 7
602 21 Norrköping, Sweden
norrkoping@gkak.se
010-516 26 10

Postadress:
Box 2143
SE-600 02 Norrköping, Sweden

Faktureringsadress:
faktura@developingdesign.se

För produktvisningar:
010-516 26 16

Stockholm

Arkitektgruppen GKAK Stockholm AB
Org. nummer: 556222-6372

Besöksadress:
Brännkyrkagatan 16
SE-118 20 Stockholm, Sweden
010-516 26 90
stockholm@gkak.se

Faktureringsadress:
Box 2143
SE-600 02 Norrköping, Sweden
faktura@developingdesign.se

Ludvika

Arkitektgruppen GKAK i Ludvika AB
Org. nummer: 556808-5996

Besöksadress:
Storgatan 15
SE-771 30 Ludvika, Sweden
010-516 27 10
ludvika@gkak.se

Faktureringsadress:
SE-771 30 Ludvika, Sweden
ludvika@gkak.se

Borlänge

Arkitektgruppen GKAK i Ludvika AB
Org. nummer: 556808-5996

Besöksadress:
Dalarna Science Park
Forskargatan 3
SE-781 27 Borlänge, Sweden
010-516 27 10
borlange@gkak.se

Faktureringsadress:
Storgatan 15
SE-771 30 Ludvika, Sweden
ludvika@gkak.se

Jobba hos oss

Hos oss får du jobba i ett team som drivs av höga ambitioner, har kul tillsammans och värdesätter ett nyfiket, prestigelöst förhållningssätt. Låter det intressant? Skicka din ansökan med CV, personligt brev och portfolio till jobb@gkak.se. Just nu söker vi:

Arkitekt

Norrköping

Vi söker en handläggande arkitekt med projekteringsvana eller en nyexaminerad arkitekt med ambitioner till vårt kontor i Norrköping. Med spännande projekt inom allt från stora bostads- och stadsplaneprojekt till förskolor, skolor och inredningsprojekt. Utvecklingen i Norrköping och regionen innebär stor potential för många fler!

Vid frågor kontakta David Koolmeister på 010-516 26 28 eller david.koolmeister@gkak.se

Inredningsarkitekt SIR/MSA

Norrköping

Vi söker dig som brinner för ditt val av yrke och som utför det med stor kreativitet och noggrannhet. Du kommer arbeta både självständigt och nära vår inredningsarkitekt och våra arkitekter/ingenjörer. Arbetet består av inredningsprojektering i form av behovsanalyser, möbleringsplaner, kulörsättning och förfrågningsunderlag. Uppdragen är projekt inom vård, skola och kontor, ofta med daglig kontakt med uppdragsgivare och leverantörer.

Vid frågor kontakta Marie-Louise Mattsson på 010-516 26 25
eller m-l.mattsson@gkak.se

Arkitekt

Stockholm

Till våra nya lokaler på Söder söker vi nu en uppdragsansvarig arkitekt med ambitionen att bli vår nästa kontorschef. Vi planerar att växa och söker dig som ser detta som en utmaning. Du kommer arbeta tätt ihop med våra arkitekter och ingenjörer med spännande projekt inom allt från stora bostads- och stadsplaneprojekt till förskolor, skolor och inredningsprojekt.

Vid frågor kontakta Lena Josefsson på 010-516 26 19 eller lena.josefsson@gkak.se