Kontakt 2018-02-12T13:59:47+00:00

Kontakta
Arkitektgruppen GKAK

Kontakta oss gärna! Du är varmt välkommen att kontakta oss om du har frågor om verksamheten eller vill veta mer om vad vi erbjuder.

Kontakta

Våra kontor

Se våra

Lediga tjänster

Anders
Salming

Projektör/Illustratör

070-980 03 97
anders.salming@gkak.se

Bengt Groschopp

Arkitekt SAR/MSA

070-570 67 10
bengt.groschopp@gkak.se

Berna Cakmak Klingberg

Arkitekt

010-516 27 30
berna.cakmak@gkak.se

Britt
Andersson

Arkitekt SAR/MSA

010-516 26 98
britt.andersson@gkak.se

Calle Israelsson

Byggnadsingenjör

010-516 27 18
calle.israelsson@gkak.se

David
Koolmeister

Arkitekt MSA
Kreativ Ledare

010-516 26 28
david.koolmeister@gkak.se

Dhia
Awda

Byggnadsingenjör

010-516 26 13
dhia@gkak.se

Edward
Eriksson

Arkitekt

010-516 26 27
edward.eriksson@gkak.se

Emelie
Nilsson

Byggnadsingenjör
Kommunikatör

010-516 26 29
emelie.nilsson@gkak.se

Emma
Larsson

Byggnadsingenjör

010-516 26 21
emma.larsson@gkak.se

Filip
Thaning

Arkitekt SAR/SIR/MSA

010-516 26 94
filip.thaning@gkak.se

Fredrik Nilsson Sundén

Kontorschef Norrköping Byggnadsingenjör

010-516 26 26
fredrik.n.sunden@gkak.se

Håkan Andersson

Byggnadsingenjör

010-516 26 11
h.andersson@gkak.se

Jan
Frisk

Byggnadsingenjör

010-516 27 11
jan.frisk@gkak.se

Johan
Skoog

Kontorschef Ludvika/Borlänge
Byggnadsingenjör SBR

010-516 27 14
johan.skoog@gkak.se

Kamil
Polivka

Arkitekt SAR/MSA
Cert. sakkunnig av tillgänglighet

010-516 26 22
kamil.polivka@gkak.se

Kristina Svanqvist

Byggnadsingenjör
Sakkunnig av tillgänglighet

010-516 26 24
kristina.svanqvist@gkak.se

Lena
Josefsson

Kontorschef Stockholm
Arkitekt SAR/MSA

010-516 26 19
lena.josefsson@gkak.se

Lena Pettersson

Byggnadsingenjör

010-516 27 15
lena.pettersson@gkak.se

Love
Frisendahl

Arkitekt MSA

010-516 26 30
love.frisendahl@gkak.se

Magnus Holmgren

Arkitekt SAR/MSA,
Produktvisningar Norrköping

010-516 26 16
magnus.holmgren@gkak.se

Marcus
Olhans

Arkitekt MSA MFA

010-516 27 12
marcus.olhans@gkak.se

Marcus Sundberg

Byggnadsingenjör
Cert. KA

010-516 27 25
marcus.sundberg@gkak.se

Marie-Louise Mattsson

Inredningsarkitekt

010-516 26 25
m-l.mattsson@gkak.se

Patricia
Abineno

Arkitekt

010-516 26 18
patricia.abineno@gkak.se

Pontus
Viklund

Byggnadsingenjör

010-516 26 15
pontus.viklund@gkak.se

Robert Johansson

Byggnadsingenjör

010-516 27 13
robert.johansson@gkak.se

Sabina Karjalainen

Arkitekt MSA

010-516 27 19
sabina.karjalainen@gkak.se

Sandra Lundberg

Arkitekt

010-516 26 97
sandra.lundberg@gkak.se

Sinem Özalp

Inredningsarkitekt
Visualiserare

010-516 27 31
sinem.ozalp@gkak.se

Sofia Sjöberg

Byggnadsingenjör

010-516 27 17
sofia.sjoberg@gkak.se

Staffan Törnberg

Arkitekt SAR/MSA

010-516 26 93
staffan.tornberg@gkak.se

Tim Andersson

BIM-strateg
Byggnadsingenjör

010-516 26 12
tim.andersson@gkak.se

Tove Magnusson

Arkitekt SAR/MSA

010-516 26 17
tove.magnusson@gkak.se

Victoria Sehlstedt

Arkitekt MSA

010-516 26 23
victoria.sehlstedt@gkak.se

Viktoria Berntsson

Byggnadsingenjör
Cert. sakkunnig av tillgänglighet

010-516 26 14
viktoria.berntsson@gkak.se

Våra kontor

Norrköping

Arkitektgruppen GKAK AB
Org.nummer: 556075-4268

Västgötegatan 7 / Box 2143
S-600 02 Norrköping, Sweden

010-516 26 10
norrkoping@gkak.se

För produktvisningar
010-516 26 16

Stockholm

Arkitektgruppen GKAK Stockholm AB
Org. nummer: 556222-6372

Hamngatan 15
S-185 31 Vaxholm, Sverige

010-516 26 90
stockholm@gkak.se

Ludvika

Arkitektgruppen GKAK i Ludvika AB
Org. nummer: 556808-5996

Storgatan 15
S-771 30 Ludvika, Sweden

010-516 27 10
ludvika@gkak.se

Jobba hos oss

Hos oss får du jobba i ett team som drivs av höga ambitioner, har kul tillsammans och värdesätter ett nyfiket, prestigelöst förhållningssätt. Låter det intressant? Skicka din ansökan med CV, personligt brev och portfolio till jobb@gkak.se. Just nu söker vi:

Arkitekt

Stockholm

Vi flyttar snart till nya lokaler på Söder och söker nu uppdragsansvarig arkitekt med ambitionen att bli vår nästa kontorschef. Vi planerar att växa och söker dig som ser detta som en utmaning. Du kommer arbeta tätt ihop med våra arkitekter och ingenjörer med spännande projekt inom allt från stora bostads- och stadsplaneprojekt till förskolor, skolor och inredningsprojekt.

Vid frågor kontakta Lena Josefsson på 010-516 26 19 eller lena.josefsson@gkak.se

Arkitekt

Norrköping

Vi söker en handläggande arkitekt med projekteringsvana eller en nyexaminerad arkitekt med ambitioner till vårt kontor i Norrköping. Med spännande projekt inom allt från stora bostads- och stadsplaneprojekt till förskolor, skolor och inredningsprojekt. Utvecklingen i Norrköping och regionen innebär stor potential för många fler!

Vid frågor kontakta David Koolmeister på 010-516 26 28 eller david.koolmeister@gkak.se

Byggnadsingenjör

Stockholm

Vi flyttar snart till nya lokaler på Söder och söker nu en senior byggnadsingenjör såväl som en junior byggnadsingenjör. Ni ska ha god kunskap inom projektering och djup förståelse för byggnadsprocessen. I din roll hos oss kommer du ta fram beskrivningar, ritningshandlingar och tekniska detaljer. Du kommer arbeta tätt ihop med våra arkitekter och vara ett tekniskt stöd i projekteringen och driva våra projekt framåt.

Vid frågor kontakta Lena Josefsson på 010-516 26 19 eller lena.josefsson@gkak.se